MS Diploma Programı nedir ? Neyi Hedefler ?

Yönetim Sistemleri konularında uzmanlık geliştirmek ve bu alanda uzman, danışman, denetçi ünvanları ile çalışmak isteyen adaylar için hazırlanmış uygulamalı bir programdır.

Katılımcılarına aşağıdaki ders başlıklarında temel bilgileri vermek, uygulamaya yönelik pratikleri edindirmek, uygulama projesi ile çalışmalarını somutlaştırmak ve katılımcının yönetimde uzman, danışman ve denetçi ünvanları ile çalışabilmesini sağlamak amaçlanmaktadır.

Mezun olan öğrenciler uluslararası geçerli 8 sertifika ve 1 diplomaya hak kazanacaklardır.
Ölçme değerlendirme ve sınav hizmetleri uluslararası bağımsız personel belgelendirme kurumu PeopleCert tarafından sunulmaktadır. EU programlarında sınavlar yetkili sınav merkezi olan EU eğitim merkezinde gerçekleştirilmektedir. Sınavlar ayrıca ücrete tabidir. Ücretler için tıklayınız.

EU MS Programı şu konuları kapsar ve mezunlar bu ünvanlara sahip olacak şekilde 8 sertifika ve 1 diplomaya hak kazanırlar
Ders açıklamaları için linklere tıklayınız.

1- ISO 9001 Expert
2- ISO 14001 Expert
3- OHSAS 18001 Expert
4- ISO 22000 Expert
5- ISO 50001 Expert
6- ISO 13485 Expert
7- Consultant Training
8- Auditor Training
9- Project

Program dersleri ve uygulamaları 1 yılda tamamlanmaktadır. Proje dersi mezuniyet için önkoşuldur ve proje 9 ay sürmektedir. Bu programdaki öğrenciler ayrıca saha görevleri ve EU Lab ortamında yapılacak gerçek projelere de dahil olma imkanına sahip olacaklardır.Sık sorulan sorular bölümünde detaylı bilgiler bulabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşmak mı istiyorsunuz? Ne duruyorsunuz: