Genel

IT Governance Risk Compliance Konferansı 9 Aralık 2011 Istanbul

IT Governance Risk Compliance Konferansı

How to Implement IT Management Frameworks

9 Aralık 2011 Türkiye Microsoft Ofisi – Etiler Istanbul

Düzenleyen : International GRC Institute

Konuşmacı : Erman Taşkın – GRC Consultant, Head of IGRCI Training

Sponsorlar : Educore, Microsoft

PROGRAM

Gündem: 13.30-13.45 Açılış Konuşması Kadir Şener – Sunucu ve Bulut Platformları Ürün Müdürü, Microsoft Türkiye 13.45-14.30 ITIL Nasıl Uygulanır ? Microsoft Service Manager ile Servis Yönetimi Erman Taşkın- Educore GRC Danışmanı- IGRCI Eğitim Birim Yöneticisi 14.30-14.45 Kahve Arası 14.45-15.30 COBIT Nasıl Uygulanır ? COBIT 5 ile gelen yenilikler nelerdir? Erman Taşkın- Educore GRC Danışmanı- IGRCI Eğitim Birim Yöneticisi 15.30-15.45 Kahve Arası 15.45-16.30 MOF Nasıl Uygulanır ? Proje Ofisi ile Servis Yönetimi disiplini More >

Educore University Yönetim Sistemleri Diploma Programı

MS Diploma Programı nedir ? Neyi Hedefler ?

Yönetim Sistemleri konularında uzmanlık geliştirmek ve bu alanda uzman, danışman, denetçi ünvanları ile çalışmak isteyen adaylar için hazırlanmış uygulamalı bir programdır.

Katılımcılarına aşağıdaki ders başlıklarında temel bilgileri vermek, uygulamaya yönelik pratikleri edindirmek, uygulama projesi ile çalışmalarını somutlaştırmak ve katılımcının yönetimde uzman, danışman ve denetçi ünvanları ile çalışabilmesini sağlamak amaçlanmaktadır.

Mezun olan öğrenciler uluslararası geçerli 8 sertifika ve 1 diplomaya hak kazanacaklardır. Ölçme değerlendirme ve sınav hizmetleri uluslararası bağımsız personel belgelendirme kurumu PeopleCert tarafından sunulmaktadır. EU programlarında sınavlar yetkili sınav merkezi olan EU eğitim merkezinde gerçekleştirilmektedir. Sınavlar ayrıca ücrete tabidir. Ücretler için tıklayınız.

EU MS Programı şu More >